• ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

• Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze zawiadamia, że w zapytaniu ofertowym pn:

Oferta cenowa na pomoce dydaktyczne do Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze – 2022”

zostały wybrane n/w oferty złożone przez:

1. EDUCARIUM Sp. z o.o. – ul. Grunwaldzka 207, 85 – 451 Bydgodszcz - pakiet nr III
              2. MOJA SZKOŁA Kornelia Klamann - ul. Starowiejska 4, 83 – 307 Kiełpino – pakiet nr II
              3. MOJA SZKOŁA Kornelia Klamann - ul. Starowiejska 4, 83 – 307 Kiełpino – pakiet nr I
            • ZAPYTANIE OFERTOWE

• Biały Bór, 2022.06.14.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zamawiający

im. Henryka Sienkiewicza

78-425 Biały Bór

II. Przedmiot zapytania ofertowego:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkół Nr 1 w Białym Borze zgodnie z ilością zawartą w załączniku nr 1,2,3 do niniejszego zapytania.

III. Termin realizacji i istotne warunki zamówienia:

1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.

2. Pomoce będą dostarczone na koszt Dostawcy według cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy.

3. Artykuły, o których mowa w ofercie, winny posiadać najwyższą jakość, sprawność oraz wydajność. Powinny być dopuszczone do stosowania w placówkach oświatowych i posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.

4. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie przyjęcia, żądania wymiany lub reklamacji dostawy pomocy niezgodnych z zamówieniem lub dostawy pomocy w uszkodzonych opakowaniach lub złej jakości.

5. Przedstawiona cena powinna zawierać cenę netto plus podatek VAT dostawy pomocy do Zespołu Szkół Nr 1 w Białym Borze wraz z rozładunkiem i wniesieniem do budynku szkoły.

6. Najważniejszym kryterium oceny ofert będzie cena brutto.

7. Cena określona w ofercie powinna obejmować wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia.

8. Rozliczenie transakcji następować będzie przelewem na konto wskazane na fakturze w ciągu 30 dni od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury przez Wykonawcę.

9. Zamawiający może zamknąć postępowanie bez wybrania żadnej oferty, w przypadku, gdy żadna ze złożonych ofert nie odpowiada warunkom określonym przez Zamawiającego.

10. Zamówienie będzie sukcesywnie realizowane w trakcie trwania umowy.

11.Umowa na czas określony: od 20.06.2022 r. do 31.08.2022 r. - po negocjacjach termin dostawy może być późniejszy

12. Zespół Szkół Nr 1 w Białym Borze zaznacza, iż Dostawca może ulec zmianie w przypadku naruszenia zasad określonych w niniejszym zapytaniu.

13. Ofertę należy złożyć w sekretariacie zamawiającego w terminie do 20.06.2022 r. do godz. 15.00 lub elektronicznie na adres: szkola@zs1bb.pl. Oferta musi zawierać nazwę zamówienia „Oferta cenowa na dostawę pomocy dydaktycznych do Zespołu Szkół Nr 1 w Białym Borze – 2022”.

14. Formularz oferty należy sporządzić, na podstawie wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do zapytania ofertowego.

15. Osoba uprawniona do kontaktu z oferentami: Elżbieta Andrasz – tel. 604263389

Zatwierdził:

dyrektor – Elzbieta Andrasz